Тільки найкращі технології для вашого дому!

Нові матеріали

Виконуємо роботи

Наші контакти  • (050) 378-82-55

  • (067) 332-08-62

  • м.Луцьк, вул. Ковельська, 40

    (біля гіпермаркету "Нова Лінія")
  • yursky.com.ua@gmail.com

Рідкі шпалери - неперевершений дизайн Вашої оселі!!!

Будівельно-оздоблювальний матеріал - рідкі шпалери

Рідкі шпалери - це екологічна суміш натуральних волокон целюлози, вовни, бавовни, шовку, акрилу, водорозчинного сполучного складу та інших чистих технологічних добавок. Рідкі шпалери - це натуральне покриття, цільне (без стиків і швів), що надає естетичне, а також теплову і звукоізолюючу якість. Рідкі шпалери, створюють комфорт, з оригінальним природним неповторним малюнком. Залежно від складу і зовнішнього вигляду, обробний матеріал розділяється на типи. Широка кольорова гамма рідких шпалер дозволяє виконувати складні декоративні роботи, наприклад, створення на стінах картин, панно, пейзажів, логотипів і т. д.

Характеристики рідких шпалер:

· Абсолютна екологічність

· Простота нанесення

· Тепло-і шумоізоляція

· Антистатичність

· Пожежобезпечність

· Безшовність

· Можливість використання у вологих приміщеннях, покривши лаком

· Можливість заміни локальних пошкоджень

· Можливість приховувати нерівності стін і кутів

· Можливість нанесення на труби та батареї, як профілактика появи іржі.

· Вони не електризуються і не вбирають пил, легко пилососяться при збиранні, регулюють вологість у кімнаті, вбираючи зайву вологу.

Тепер затишок, комфорт і неповторність Вашого приміщення залежить тільки від фантазії, бажання і типу обраних рідких шпалер. Розкіш - це не завжди висока ціна. Високая ціна - це не завжди розкіш. Розкіш - це завжди висока якість.


patek philippe replicas petite evening dresses mother of the bride evening dresses evening cocktail dresses patek philippe swiss replica