Тільки найкращі технології для вашого дому!

Нові матеріали

Виконуємо роботи

Наші контакти  • (050) 378-82-55

  • (067) 332-08-62

  • м.Луцьк, вул. Ковельська, 40

    (біля гіпермаркету "Нова Лінія")
  • yursky.com.ua@gmail.com

Рідкі шпалери

По суті, до традиційних шпалер рідкі шпалери не мають ніякого відношення. Рідкі шпалери – більш схожі до фарби і декоративних штукатурок, це особливого роду настінне покриття, що складається з безлічі компонентів. Основою рідких шпалер є дубова кора, бавовна, желатин, слюда, сухі водорості, натуральний шовк, що створює ефект тканини, у деяких випадках срібні і золоті нитки, що підсилюють особливий декоративний ефект. Завдяки складу і технології виготовлення рідкі шпалери є екологічно чистим продуктом, що особливо важливо для людей, що страждають від алергії на «хімію».

Рідкі шпалери можна знайти у двох основних видах: у вигляді сухого порошку, що розводиться теплою водою і наноситься потім на поверхню стін, і в рідкому виді - такий варіант особливо зручний для тих, хто використовує цей вид покриття вперше.

Структура рідких шпалер дозволяє наносити на них будь-яку фактуру, візерунки і орнаменти (фактурна обробка здійснюється після нанесення на стіни спеціальними валиками або пневматичними розпилювачами), а також, варіюючи консистенцію і щільність матеріалу, підсилювати властивості фактури.

Технологія нанесення рідких шпалер на стіни доволі проста: сухий порошок розмочується у воді (обов'язково дотримуйтесь інструкції, у якій зазначені пропорції), а через двадцять хвилин їх уже можна за допомогою шпателя або валика наносити на робочу поверхню. Залежно від товщини та щільності нанесеного шару, час висихання варіюється від півтора до трьох днів. Також необхідно пам'ятати, що при «усадці» рідких шпалер можливе утворення тріщин і зазорів, які легко усунути, розмочивши шар водою і підрівнявши поверхню. Рідкі шпалери до певної міри безвідходне виробництво: матеріал, що залишився після обробки стін, можна зберегти і використати надалі для майбутнього ремонту.

Рідкі шпалери давно завоювали собі місце на ринку, що обумовлено рядом незаперечних переваг цього виду настінних покриттів.

Мікропориста структура рідких шпалер, що складає з натуральних компонентів, дозволяє стінам «дихати», завдяки чому їх можна використати в приміщеннях з будь-яким рівнем вологості. Крім того, у такий спосіб підтримується мікроклімат приміщення.

Незаперечною перевагою рідких шпалер є швидкість проведення оздоблювальних ремонтних робіт.

Зроблені з екологічно чистих матеріалів, рідкі шпалери екологічні, антистатичні, відштовхують пил, а крім того, володіють тепло- і звукоізолюючими властивостями.

Рідкі шпалери ідеальні для «проблемних» квартир: вони еластичні, а виходить, не потріскаються не «відстануть» від стіни, маскують всі нерівності та тріщини, а крім всього іншого, безшовні, на відміну від паперових аналогів: не прийдеться мучитись, підганяючи рулони стик у стик, дотримуючись візерунка, зображеного на шпалерах.

Рідкі шпалери довговічні, зносостійкі і допускають можливість проведення вологого прибирання.

Рідкі шпалери, завдяки фактурі і текстурі, надають широкі можливості як для професійних дизайнерів, так і для людей, що вперше затіяли ремонт самотужки. Рідкі шпалери мають широку колірну гаму. Існує можливість комбінації декору - зокрема, можна зробити часткову «проклейку» таких шпалер, створивши на стіні ефект картини, що, безсумнівно, приверне увагу гостей і додасть приміщенню особливий шарм . Крім того, використання золотих і срібних ниток, а також текстилю дозволяє домогтись особливого ефекту.

patek philippe replicas petite evening dresses mother of the bride evening dresses evening cocktail dresses patek philippe swiss replica