Тільки найкращі технології для вашого дому!

Нові матеріали

Виконуємо роботи

Наші контакти  • (050) 378-82-55

  • (067) 332-08-62

  • м.Луцьк, вул. Ковельська, 40

    (біля гіпермаркету "Нова Лінія")
  • yursky.com.ua@gmail.com

Інструкція нанесення рідких шпалер

ПІДГОТОВКА СТІН:

Поверхня повинна бути сухою, чистою і однотонно білою, без будь-яких сторонніх плям. Видалити старі шпалери, вапно, цвяхи і т. п. Вирівняти шпаклівкою, штукатуркою і заґрунтувати ґрунтом з КВАРЦОВИМ ПІСКОМ.

Металеві та дерев'яні предмети (головки саморізів, цвяхів, шурупів, ДСП, фанера і т. п.) обробити олійною фарбою.

 

ПІДГОТОВКА ШПАЛЕР:

Висипати вміст пакета в пластмасову ємкість, розпорошити і розподілити сипучу суміш (пластифікатор) рівномірно по всьому об'єму. Налити ЗАГАЛЬНУ кількість ХОЛОДНОЇ води у співвідношенні 6-7 літрів води на 1 пачку шпалер і одразу перемішати руками, щоб пластифікатор не збився в згустки, потім міксером перемішати ще раз, щоб кольорові добавки рівномірно розподілились в масі. Витримати замочені рідкі шпалери 1-2 години (можна й більше). Після чого всю замішану масу повторно перемішати.

 

НАНЕСЕННЯ ШПАЛЕР:

Розхід пакета 3-4 м2 (залежить від рівності поверхні). Не допускається часткове замішування пакета. На кожну окрему поверхню нанесення, змішувати потрібну кількість шпалер здатних покрити її цілком від кута до кута із одного замісу. Оскільки можливі незначні колірні коливання від партії до партії. Після того як закінчили покривати одну поверхню, а замішані шпалери залишились, додати їх до наступного замісу після процесу замочування.

Готову суміш нанести пластиковою теркою, рівномірно покриваючи поверхню товщиною 1-2 мм. Терка повинна прилягати до матеріалу під кутом 10-15 градусів (орієнтовно на великий палець).

Температура повітря в приміщенні повинна бути не нижче +10-+15С.

 

ЧАС ВИСИХАННЯ:

Залежно від  температури і вологості повітря рідкі шпалери сохнуть 2-3 дні. Рекомендовано провітрювати приміщення!

 

 

patek philippe replicas petite evening dresses mother of the bride evening dresses evening cocktail dresses patek philippe swiss replica