Тільки найкращі технології для вашого дому!

Нові матеріали

Виконуємо роботи

Наші контакти  • (050) 378-82-55

  • (067) 332-08-62

  • м.Луцьк, вул. Ковельська, 40

    (біля гіпермаркету "Нова Лінія")
  • yursky.com.ua@gmail.com

14лютого2014
PDFДрукe-mail
Manager

Практичне рішення від Qстандарт


Кожна людина мріє про затишну та практичну оселю. На сьогоднішній день існує безліч варіантів дизайну приміщень, і тому дуже важливо, коли задумали ремонт, обрати саме ті матеріали, які б задовольнили усі Ваші бажання, потреби та можливості.

Наприклад, в оздобленні стін – досить практичним рішенням є вибір такого матеріалу як рідкі шпалери. Існує багато зразків, які відрізняються відтінками та структурою.

Можна виділити 5 основних факторів, чому потрібно обирати матеріал для стін – рідкі шпалери:

1) екологічно чисте покриття (їх наносять у їдальнях, кухнях, без шкоди для здоров’я);

2) різноманіття кольорів та фактур (Qстандарт пропонує багато зразків різних виробників);

3) зручно виправляти дефекти (всі подряпини, забруднення можна видалити, просто розмочивши шпалери водою);

4) доступний в ціні (на теперішній час можна обирати як дорожчі, так і дешевші варіанти. В середньому вартість поверхні, оздобленої рідкими шпалерами не є вищою за вартість інших матеріалів, представлених на ринку);

5) легко та швидко наноситься (досвідчений спеціаліст може наносити рідкі шпалери в середньому 10 м кв. за 1 годину, що дозволяє охопити велику площу за досить короткий термін. Актуально для громадських закладів, різних навчальних закладів, під’їздів у будинках та інших великих приміщень).

Отож, бажаємо Вам цікавих та практичних рішень у виборі матеріалу для стін. І нехай Ваш ремонт принесе лише приємні спогади та заощадить бюджет!

 

Останнє оновлення на січ.202016
patek philippe replicas petite evening dresses mother of the bride evening dresses evening cocktail dresses patek philippe swiss replica