Тільки найкращі технології для вашого дому!

Нові матеріали

Виконуємо роботи

Наші контакти  • (050) 378-82-55

  • (067) 332-08-62

  • м.Луцьк, вул. Ковельська, 40

    (біля гіпермаркету "Нова Лінія")
  • yursky.com.ua@gmail.com

Практичне рішення від Qстандарт


Кожна людина мріє про затишну та практичну оселю. На сьогоднішній день існує безліч варіантів дизайну приміщень, і тому дуже важливо, коли задумали ремонт, обрати саме ті матеріали, які б задовольнили усі Ваші бажання, потреби та можливості.

Наприклад, в оздобленні стін – досить практичним рішенням є вибір такого матеріалу як рідкі шпалери. Існує багато зразків, які відрізняються відтінками та структурою.

Можна виділити 5 основних факторів, чому потрібно обирати матеріал для стін – рідкі шпалери:

1) екологічно чисте покриття (їх наносять у їдальнях, кухнях, без шкоди для здоров’я);

2) різноманіття кольорів та фактур (Qстандарт пропонує багато зразків різних виробників);

3) зручно виправляти дефекти (всі подряпини, забруднення можна видалити, просто розмочивши шпалери водою);

4) доступний в ціні (на теперішній час можна обирати як дорожчі, так і дешевші варіанти. В середньому вартість поверхні, оздобленої рідкими шпалерами не є вищою за вартість інших матеріалів, представлених на ринку);

5) легко та швидко наноситься (досвідчений спеціаліст може наносити рідкі шпалери в середньому 10 м кв. за 1 годину, що дозволяє охопити велику площу за досить короткий термін. Актуально для громадських закладів, різних навчальних закладів, під’їздів у будинках та інших великих приміщень).

Отож, бажаємо Вам цікавих та практичних рішень у виборі матеріалу для стін. І нехай Ваш ремонт принесе лише приємні спогади та заощадить бюджет!

 

patek philippe replicas petite evening dresses mother of the bride evening dresses evening cocktail dresses patek philippe swiss replica